Vista Eye

Efektivní řešení pro zajištění online přímého přenosu z tenisových turnajů.
Mám zájem

Co je Vista Eye?

Vista Eye je moderní technologie pro zajištění přímých přenosů a pořizování záznamů z tenisových zápasů nebo i jiných sportů. Obraz snímaný speciální kamerou je streamován přímo na internet a zároveň se ukládá do archivu pro pozdější přehrávání a analýzu utkání. Vše můžete pohodlně sledovat na svém počtítači, tabletu nebo mobilním telefonu.

Technologie je určena hlavně pro tenisové kluby, pořadatele turnajů a tenisové svazy. Zkrátka těm, kteří organizují a pořádají tenisové turnaje a mají zájem o rozvoj tenisu a jeho rozšíření mezi širší veřejnost.

Jak to funguje?

Archivace záznamů

Všechny přenosy jsou samozřejmě ukládány a jsou dostupné online pro pozdější přehrávání nebo také jako podklad pro analýzu hráče. Katalog videí je členěný chronologicky podle jednotlivých turnajů a utkání, takže velmi jednoduše naleznete co zrovna hledáte. Samozřejmostí je také fulltextové vyhledávání.

Online přenosy ať jste kdekoliv

Díky moderní kamerové a přenosové technologii je možné sledovat přímé přenosy prakticky na jakémkoliv zařízení s přístupem na internet. Ať už jste u počítače nebo máte po ruce jen mobilní telefon, stačí si otevřít stránky VistaTV a sledovat aktuálně vysílané přenosy.

Máte zájem?